About Us Contact Us Buy Guide Main Page

 

 آلبوم راز (The Secret)  در دو نسخه زبان اصلي و نسخه فارسي

فيلم كامل راز هم به زبان اصلي و هم بصورت دوبله شده به فارسي با كيفيت عالي  به همراه شرح و تفسير كامل جمعا" در   دو   DVD    كد:  RAZ 1

آیا موفقیت بیشتری میخواهید ؟    آیا میخواهید میلیونر شوید ؟    شما میتوانید به  هرآنچه در زندگی میخواهید برسید !   و یا هرکسی میخواهید بشوید !      راز بزرگ  خوشبختي فاش میشود
معجزه های زیادی در زندگی مردم دیده ام
معجزات مالی و اقتصادی ! معجزات سلامتی ! و معجزات فکری و روابط !
این دسته از مردم یاد گرفته اند که چگونه این راز را  در زندگی خود بکار گیرند . فیلم راز اثری است که با آنکه مدت زیادی از انتشار آن نگذشته است مورد توجه بسیاری از مردم و رسانه ها و افراد شاخصی مانند لری کینگ مجری   CNN ، اپراوینفری و ... را به خود جلب کرده است .  راز قرن ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسیده است .

این همان راز موفقیتی است که بزرگانی چون انیشتن ، بیل گیتس  و ... به آن واقف بوده اند .

فيلم راز: شادي ،سلامت وثروت- The Secret خودمُ زير كوهي از كار دفن كرده بودم و هرگز نمي تونستم تصور كنم از دل همين كار ،عظيم ترين نعمت به من عطا ميشه **اين راز دفن شده بود!** ** اين راز مورد طمع واقع شده بود!** ** اين راز ممنوع شده بود!** باورم نميشد كه آنها از اين راز اطلاع داشتند ،آنها بزرگترين چهرهاي تاريخ بشري بودند **افلاطون ،شكسپير ،نيوتن ،هوگو ،بتهون ،فيلكون ،امرسون ،اديسون ،انيشتن** ******************************** اين راز ،درواقع هر چيزي كه آرزو داريد به شما ميدهد شما مي تونيد هرچه كه ميخواهيد باشيد يا داشته باشيد يا انجام بدهيد ميتونيم هرچه كه مي خواهيم داشته باشيم ،مهم نيست كه آن چقدر بزرگه ؟ ****اين راز بزرگ زندگي است**** اين راز: جواب تمام چيزهاي كه بوده ،و تمام چيزهاي كه هست ،و تمام چيزهاي كه خواهد بود. شما هم ميتونيد با ديدن اين فيلم كه كاملا مستند و جهاني مي باشد به ان راز دست پيدا كنيد. اين فيلم در تلويزيون دوبله شده و يك بار هم نمايش داده شده است. اين راز در يك سي دي عرضه مي شود.

این مجموعه بی نظیر شامل فیلم های زیر است: نسخه اصلی فیلم راز به زبان اصلی بدون سانسور با كيفيت عالي  به همراه نسخه ترجمه شده فارسي  

************************** 
 

قانون جذب یا law of attraction فیلم راز یا همان The Secret چیست؟قانون جذب همان راز معروف و ادعایی این مجموعه پرسروصدا در کل جهان است که می گوید فقط چیزهایی به سمت تو می آیند و نصیب ات می شوند که تو چهار مرحله را برای رسیدن به آنها طی کرده باشی :1- آنها را خواسته باشی و در واقع صدا زده باشی . که اینکار به صورت فکر کردن به آن خواسته شروع می شود.

2- یقین داشته باشی که به محض طلب و خواستن ات چیزی در جهان هستی شروع به تغییر و سازماندهی و دوباره چیدن دنیا می شود که تو به خواسته ات برسی.  3- تا لحظه وصال یعنی تا لحظه رسیدن به آنچه طلب کرده ای طوری فکر کنی و رفتار کنی و از همه مهم تر احساس کنی که انگار به آن چیز رسیده ای!4- از کاینات و جهان هستی به خاطر هر چه به شما می دهد و داده و خواهد  داد تشکر و سپاسگذاری کنید.

هر شرایطی که الآن در آن قرار دارید چه پولدارید چه فقیر. چه خوشبختید چه آزرده خاطر همگی به خاطر این است که شما قانون جذب را برای شرایط فعلی خودتان به کار گرفته اید.

*****************
بخشی از آموزه های راز قانون جذب در زیر آمده است:


ما آنچه می شویم که می خواهیم و می توانیم آرزو هایمان را به کاینات مانند یک رستوران سفارش دهیم تا عالم به آن پاسخ بگوید و آن آرزو را برای ما بر آورده کند.در واقع راز ، بیان گر قانون جذب است که این قانون می گوید : " به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود" اگر چه این قانون به ظاهر شاید چیز عجیبی به نظر برسد اما اگر هر کدام از ما زندگی گذشته مان را نگاه کنیم ،  به این که این قانون در زندگی ما بوده و ما بی آن که متوجه شویم از آن اسنفاده می کردیم ، پی خواهیم برد و شگفت زده خواهیم شد.... کوچک ترین مثال آن که بسیار زیاد در زندگی خیلی ها رخ داده این است که برای مثال دوستی را مدت زیادی است ملاقات نکرده ایم...اما چند روزی است که به او فکر می کنیم و در خیالمان تصور می کنیم که با او هستیم ، قدم می زنیم یا صحبت می کنیم..اتفاق جالبی که رخ می دهد این است که خبری از او می شنویم... یا او را به طور اتفاقی ملاقات می کنیم و یا نامه ای از او دریافت می کنیم و ....مورد دیگر که به طور چشم گیر در زندگی خیلی از ما رخ می دهد این است که به خودمان می گوییم من در آینده می خواهم وارد این کار شوم یا این کار را انجام دهم یا در امتحان نمره ی خوبی را کسب کنم و در عین نا باوری به هر کدام از این آرزو هایی که داشتید رسیده اید ....اما به بعضی ها هم نرسیده اید...آیا اینکه شما به بعضی از خواسته هایتان نرسیده اید ، این قانون یعنی قانون جذب را نقض نمی کند.....در واقع اشتباه از طرف شماست و به این دلیل است که چهار مرحله اساسی قانون جذب یعنی طلب ، یقین به اجابت ، وانمود کردن و احساس اینکه طلب ات را گرفته ای  و تشکر و سپاس را درست عمل نکرده ای.
راز = قانون جذب......  قانون جذب می گوید : به هر چیزی که فکر می کنید ، آن چیز به سمت شما جذب می شود. شروع کار با فکر است. پس باید به شدت مواظب چیزهایی که روی آنها تمرکز می کنیم و به آنها توجه می کنیم باشیم. در واقع تمام چیزی هایی که در ذهن شما می گذرد را شما به سمت خودتان جذب می کنید. ..... ساده ترین ذهنیتی که می توان از قانون جاذبه داشت ، این است که خودمان را به شکل یک آهن ربا فرض کنیم. ومی دانید که می توانید چیز های دیگر را می توان با نیروی خودتان جذب کنید.نقش هر کسی به عنوان یک انسان ، پایبندی به افکارمان در مورد چیز هایی است که می خواهیم و باید در ذهنمان مشخص کنیم که چه چیزی می خواهیم....و از این جا ما شروع به احضار یکی از بزرگترین قوانین کاینات می‏ کنیم.اون قانون جذب است . شما چیزی را که بیشتر به آن فکر می کنید جذب می کنید .
این اصل را می توان به صورت خلاصه در سه عبارت ساده بیان کرد:1- افکار2- تبدیل می شوند به 3- اجسام چیزی که بیشتر مردم از آن اطلاع ندارند این است که هر فکر فرکانس خاص خودش را دارد. هر فکری یک فرکانس دارد...ما می توانیم یک فکر را اندازه بگیریم. به همین خاطر اگر یک فکر را بار ها و بار ها در ذهنتان بیاورید مثل خریدن ماشین آخرین مدل – تاسیس یک شرکت- پیدا کردن همسر دلخواهتان و .... آن موقع شما دارید آن فرکانس را به صورت پیوسته منتشر می کنید.... بیشتر مردم به این فکر می کنند که چه چیز هایی را نمی خواهند و تعجب میکنند که چرا برایشان بارها و بار ها رخ می دهد.
در واقع قانون جاذبه هیچ اهمیتی نمی دهد که شما چه چیزی را خوب و چه چیزی را بد به ذهنتان می آورید... و این که شما آن چیر را می خواهید یا نمی خواهید .  جاذبه به افکار شما پاسخ می دهد
   بنابراین اگر شما یک جا نشسته اید و به کوهی از بدهکاری ها نگاه می کنید ، و احساس بسیار بدی دارید ، این همان سیگنالی است که دارید به کاینات عرضه می دارید . و این چیزی است که بیشر بدست خواهید آورد در موقعی که در ذهنتان چیزی را نمی خواهید و در درونتان فریاد عقب راندن آن چیز را می زنید ، در واقع آن را عقب نمی رانید ! بلکه آن را به سمت خود می کشیدشما فکر آن چیزی را که نمی خواهید را فعال می کنید و حالا قانون جاذبه چیز هایی از همین قبیل را سر راه شما قرار می دهد. به همراه شرح و تفسير كامل به فارسي .
آرزو كن   - بطلب  - ايمان داشته باش  -  دريافت كن
 

فيلم كامل راز هم به زبان اصلي و هم بصورت دوبله شده به فارسي با كيفيت عالي به همراه شرح و تفسير كامل  جمعا" در  دو  DVD    كد:  RAZ 1

قيمت اين    دو    دي وي دي  ارزشمند  8000 تومان است . كد:  RAZ 1

روشهاي خريد

 

 

 

.::  لينکهای مرتبط

آموزش زبان انگليسي

    آموزش  27 زبان زنده  دنيا  رزتا
   آموزش زبان كودكان و نوجوانان

كودك و نوجوان

ديكشنري

 مذهبي

موسيقي و آهنگ

كامپيوتر

آموزش زبان كودكان و نوجوانان

    آموزش زبانهاي TELL ME MORE
       آموزش جامع   زبان  عربي

آموزش جامع   زبان  اسپانيايي

       آموزش جامع   زبان فرانسوي
       آموزش جامع   زبان  آلماني
       آموزش جامع   زبان  ايتاليايي
      آموزش جامع   زبان  چيني
آموزش زبان با اخبار
آموزش زبان با آهنگ
آهنگهاي آرامبخش
آموزش زبان كودك و نوجوان
لذت  نقاشي
آموزش كامل زبان  آيلتس

آموزش زبانهاي دنيا با روش   TELL  ME  MORE

سي دي هاي ويژه